Легко, смачно та корисно — рецепти домашніх цукерок на будь-який смак
Домашні цукерки, у складі яких лише натуральні й корисні інгредієнти, — це найкращі ласощі, якими ви можете, ба навіть повинні себе балувати.
-
Торгова марка з насиченою історією якості тривалістю понад півстоліття
Варто лише задуматися, з чого насправді складаються магазинні цукерки: глюкозний сироп, частково або повністю гідрогенізована пальмова олія (дуже небезпечна для здоров’я, провокує захворювання серцево-судинної системи), консерванти, стабілізатори та емульгатори, харчові барвники, левова доля дістається цукру, або — що гірше— його замінники, такі як аспартам, цикламат та сахарин, які буквально вбивають нашу печінку… Цей список можна продовжувати дуже довго.
Якими б смачними й бажаними не були солодощі з супермаркетів — вони лежать на полицях місяцями, не псуючись, красиво виглядають, проте не несуть жодної цінності для нашого організму. Саме тому, домашні цукерки, у складі яких лише натуральні й корисні інгредієнти, — це найкращі ласощі, якими ви можете, ба навіть повинні себе балувати!
Читайте також: Смачно та корисно — як приготувати фітнес батончики в домашніх умовах
Найпопулярнішими інгредієнтами для приготування будь-яких домашніх цукерок є: горіхи, сухофрукти, банани та кисломолочний сир.
Горіхи є невичерпним джерелом білку, корисних рослинних жирів, вітамінів та мікро та макроелементів! Вони оновлюють клітини, знижують ризик серцево-судинних захворювань, зміцнюють нігті та волосся, покращують пам’ять, увагу, добре та надовго насичують організм, нейтралізують вільні радикали.
Найпопулярнішими сухофруктами для цукерок є: чорнослив, курага, журавлина, ізюм, фініки. Їх основна цінність у тому, що при сушінні вони не втрачають своїх корисних властивостей. Усі сухофрукти надзвичайно багаті на вітаміни (А, Е, група В, С, РР та ін), мікро- та макроелементи (фосфор, магній, кальцій, цинк, залізо, калій і тд) й амінокислоти. Вони допомагають попередити онкологічні захворювання, зміцнюють серцево-судинну систему, пригнічують стреси, покращують імунітет та роботу нервової системи, також чудово насичують і є відмінними замінниками звичайних солодощів!
Банани завдяки своєму корисному складу нормалізують сон, покращують нервову систему, настрій, та сприяють виведенню зайвої рідини з організму.
Кисломолочний сир є білком у чистому вигляді, який надважливий для відбудови м’язової тканини, він у великій кількості містить кальцій, фосфор та вітамін Д, чим автоматично стає паличкою-рятівницею для кісток, зубів, шлунка, печінки, легенів та серцевого м’яза.
А додавши до усього вищепереліченого ще й мед, кленовий сироп чи шоколад — ви й узагалі закохаєтеся у «хендмейд»-ласощі!
Ось найцікавіші цукеркові поєднання, які ви обов’язково повинні спробувати:
- мигдаль 100г
- кеш’ю 80г
- кокосова стружка 80г (20 з них на обсипку)
- 2 невеликі банани, або 1 середній
- 10г какао
***
- кисломолочний сир 200 г
- рікота 100г
- чорнослив без кісточки за смаком
- кокосова стружка за смаком (і для обсипки)
***
- кисломолочний сир 200г
- фундук за смаком
- курага м’яка за смаком
- мед/стевія/кокосовий цукор чи інший підсолоджувач за смаком
- шоколад (для глазурі)
***
- 1 спіле авокадо
- кероб/какао 6 ст.л (і для обсипки)
- мед/стевія/кокосовий цукор чи ін.підсолоджувач за смаком
- екстракт ванілі
- 40г розтопленої кокосової олії
***
- обсмажений арахіс 150г
- сухе молоко 4 ст.л (обсмажити на пательні та подрібнити блендером)
- 2 ст.л меду
- плитка темного шоколаду (для глазурі)
***
- чорнослив 100г
- фініки без кісточки 50г
- 100г фісташок, або будь-яких інших горіхів
- 2ст.л меду
- плитка улюбленого шоколаду (глазур)
- сухе молоко 3 ст.л (обсмажити на пательні та подрібнити блендером)
Приготування у всіх цих рецептів однакове: усі інгредієнти перебити блендером та змішати (або у іншому порядку, кому як зручно), наліпити з отриманої маси кульки, або розподілити її рівномірно у маленькі силіконові форми, та помістити до холодильника на 1-2 години.
Читайте також: Що приготувати на вихідних — 7 смаколиків з кисломолочним сиром
Прикрашати усі цукерки можна за власними смаком та фантазією, обвалюючи у какао, керобі, кунжуті, кокосовій стружці, дроблених горішках, навіть сушених квітах або ж просто поливати улюбленим розтопленим шоколадом, як у деяких рецептах і радять. Для цього шоколад варто розтопити на водяній бані та полити ним наліплені кульки перед відправкою до холодильника. Якщо ж ви використовуєте силіконові формочки — крок із глазуруванням буде першим: змащуємо форму шоколадом і ставимо замерзати, потім уже заповнюємо ємкості цукерковою масою.
Загалом, для творчості тут є де розігнатися! Смачно буде у будь-якому випадку, перевірено!
Інформація та рецепти, викладені в цьому Блозі, можуть не відповідати очікуванням користувача, подані до використання без урахування індивідуальних особливостей здоров’я користувача і застосовуються ним на власний розсуд та особисту відповідальність.
Інформація, документи та супутні графічні матеріали і рецепти, взяті з інших джерел і опубліковані на цьому сайті https://milkalliance.com.ua/, можуть містити технічні похибки та типографські помилки.
-
Торгова марка з насиченою історією якості тривалістю понад півстоліття