Під торговою маркою «Молочний альянс» випускається продукція для харчової промисловості: сухе цільне та знежирене молоко, де мінералізована сироватка, масло-моноліт.
Детальніше
«Яготинське» — славнозвісна торгова марка з насиченою історією тривалістю понад півстоліття, яка виросла з маленького регіонального бренду у добре відому торгову марку із загальнонаціональною мережею дистрибуції.
Детальніше
Для виробництва молочної продукції ТМ «Яготинське для дітей» використовується лише натуральне фермерське молоко найвищої якості й натуральні фруктові, овочеві та ягідні наповнювачі. Технологічний процес виготовлення продукції ТМ «Яготинське для дітей» виключає додавання будь-яких консервантів.
Детальніше
Багаті сирні традиції, набутий десятиліттями досвід і професійна майстерність, в поєднанні з щирим вболіванням за улюблену справу створюють секрет успіху бренду «Пирятин».
Детальніше
Продукція Баштанского сирзаводу добре знана в Україні та за її межами під торговою маркою «Славія» — однією із провідних у сирній справі. Продукція ТМ «Славія» характеризується двома важливими ознаками: технологічністю та природністю.
Детальніше
В Україні торгова марка «Златокрай» — це відомий на Черкащині регіональний бренд, під яким виробляються тверді та плавлені сири, вершкове масло, молочні продукти. На експорт під цією торговою маркою поставляється широкий асортимент високоякісних твердих сирів.
Детальніше