Під торговою маркою «Молочний альянс» випускається продукція для харчової промисловості: сухе цільне та знежирене молоко, де мінералізована сироватка, масло-моноліт.
Детальніше
«Яготинське» — славнозвісна торгова марка з насиченою історією тривалістю понад півстоліття, яка виросла з маленького регіонального бренду у добре відому торгову марку із загальнонаціональною мережею дистрибуції.
Детальніше
Для виробництва молочної продукції ТМ «Яготинське для дітей» використовується лише натуральне фермерське молоко найвищої якості й натуральні фруктові, овочеві та ягідні наповнювачі. Технологічний процес виготовлення продукції ТМ «Яготинське для дітей» виключає додавання будь-яких консервантів.
Детальніше
Багаті сирні традиції, набутий десятиліттями досвід і професійна майстерність, в поєднанні з щирим вболіванням за улюблену справу створюють секрет успіху бренду «Пирятин».
Детальніше
Продукція Баштанского сирзаводу добре знана в Україні та за її межами під торговою маркою «Славія» — однією із провідних у сирній справі. Продукція ТМ «Славія» характеризується двома важливими ознаками: технологічністю та природністю.
Детальніше
В Україні торгова марка «Златокрай» — це відомий на Черкащині регіональний бренд, під яким виробляються тверді та плавлені сири, вершкове масло, молочні продукти. На експорт під цією торговою маркою поставляється широкий асортимент високоякісних твердих сирів.
Детальніше
ТМ «Хопси» — це натуральні йогурти для дітей від 3-х років та сюрприз під кожною етикеткою.
Детальніше