Menu
Суп з руколою і сметаною

Суп з руколою і сметаною

 

  • Торгова марка з насиченою історією якості тривалістю понад півстоліття

Інгредієнти:

 

Приготування:

  1. Приготувати всі овочі. Вимити, почистити та висушити. Моркву нарізати півколами, поставити варити у каструлю з водою. Коли вода закипить, додати також картоплю, нарізану середніми шматками. Варити все разом.
  2. За цей час налити на сковороду олію й обсмажити руколу, черемшу та нарізаний кільцями порей.
  3. В кінці додати обсмажену зелень до картоплі і моркви. Коли морква і картопля будуть м'які, перекладаємо всі овочі у блендер.
  4. Акуратно перекладаємо у чашу овочі з невеликою кількістю води. Збиваємо, починаючи з меншої швидкості до більшої. Перекладаємо назад у каструлю, додаємо сметану, дрібно нарізаний сирок, сіль, перець і доводимо до кипіння.

Смачного!

Інформація та рецепти, викладені в цьому Блозі, можуть не відповідати очікуванням користувача, подані до використання без урахування індивідуальних особливостей здоров’я користувача і застосовуються ним на власний розсуд та особисту відповідальність.
Інформація, документи та супутні графічні матеріали і рецепти, взяті з інших джерел і опубліковані на цьому сайті https://milkalliance.com.ua/, можуть містити технічні похибки та типографські помилки.

  • Торгова марка з насиченою історією якості тривалістю понад півстоліття