Поживна цінність на 100 г продукту:
Енергетична цінність 249 кДж / 60 ккал
Жири 3,2 г
Вуглеводи 4,7 г
Білки 3,0 г

Ультрапастеризоване молоко ТМ «Яготинське» — це високоякісне натуральне молоко, яке випускається в надсучасній упаковці Тетра Пак та має термін зберігання до 180 діб. 

Упаковка Тетра Пак надійно захищає продукт від впливу зовнішнього середовища: повітря, світла (ультрафіолету), вологи та бактерій, і подовжує термін зберігання молока до 180 діб (за відсутності прямого сонячного світла і температури не вище +25°С). Тривалий термін зберігання молока забезпечується особливою технологією ультрапастеризації. Так, найкраще фермерське молоко нагрівається до температури +135°С протягом кількох секунд, а потім швидко охолоджується і розливається в асептичну упаковку в стерильних умовах без контакту із зовнішнім середовищем. Таким чином у продукті знищуються шкідливі бактерії і зберігається максимальна кількість корисних речовин.

Ультрапастеризоване молоко виробляється на найсучаснішому заводі дитячого молочного харчування — Філії ТДВ «Яготинський маслозавод» «Яготинське для дітей» виключно з фермерського молока на технологічно довершеному обладнанні світових виробників, що забезпечує стабільно високу якість продукції. Молоко ТМ «Яготинське» в упаковці Тетра Пак зручно брати з собою в дорогу, подорож або на природу, адже його можна зберігати за кімнатної температури.

З молоком можна приготувати безліч смачних напоїв та страв: млинці, молочні супи, корисні смузі, каші та багато іншого. 

Читайте також: 

15 причин, чому варто пити молоко кожен день

Як вибрати молоко в магазині - 6 критеріїв, на які варто звернути увагу

Користь молока для всієї родини: кому і скільки потрібно молока, щоб бути здоровим

 

Упаковка Tetra Brik Aseptic
Маса нетто 950 г
Строк та умови зберігання 180 діб за температури +1...+25°С
Штрих-код 4823005205227
Розмір упаковки 7,2×21,0×7,2 см
Розмір ящика 37,0×22,0×16,0 см
Кількість у ящику 10 шт.