10 вересня 2012

З вересня 2012 р. широкий асортимент кисломолочних сирів різної жирності та смаку ТМ «Яготинське» поповнився новою позицією — сиром кисломолочним «Домашній» жирністю 0% та 9,5% у новій маленькій упаковці вагою 200 г.

Кисломолочний сир ТМ «Яготинське» — це натуральний кисломолочний сир без додавання консервантів і стабілізаторів, виготовлений з натурального коров’ячого молока шляхом його сквашування корисними молочнокислими бактеріями. В результаті процесу сквашування з молока виділяється найцінніше: білок, що легко засвоюється (казеїн), та молочний жир. Казеїн має високу харчову цінність і тому може замінити тваринний білок. Натуральний кисломолочний сир «Домашній» також містить повний набір амінокислот, кальцій, фосфор, залізо, магній, молочний цукор, фолієву кислоту, вітамін В2, ліпотропні речовини (метіонін, лецитин, холін). Кальцій і фосфор беруть участь у формуванні кісткової тканини; мінеральні речовини — у виробленні гемоглобіну, що сприяє профілактиці малокрів’я; вітамін В2 — в регуляції всіх видів обміну речовин, сприяє засвоєнню білка в організмі, поліпшує зір, впливає на кровотворення; холін і метіонін знижують процент накопичення жиру в печінці, що сприяє профілактиці атеросклерозу.

Ще однією перевагою кисломолочних сирів від ТМ «Яготинське» є спосіб їх виробництва. Всі кисломолочні сири цієї торгової марки виробляються в новому спеціально побудованому в грудні 2011 р. цеху на новому унікальному для України обладнанні польської фірми Obram, що дозволяє підвищити якість кисломолочного сиру, його фізико-хімічні, мікробіологічні та органолептичні показники за рахунок закритого циклу його виробництва починаючи від забору сировини і закінчуючи отриманням готового продукту в розфасованому вигляді. Дане обладнання унеможливлює безпосереднє втручання людини в сам продукт в процесі виробництва, що гарантує безпеку та якість сиру.

Наявність станції миття забезпечує автоматичний контроль за температурними режимами миття, часом миття та концентрацією розчинів, що також є дуже важливим чинником гарантії якості продукції.