22 березня 2011

Лариса Андріївна Шитова, головний технолог холдингу «Молочний Альянс» виступила експертом в програмі «Знак якості» на телеканалі Інтер, присвяченій сирам «Королівський» та «Костромський».

Лариса Андріївна дала відповіді на численні питання споживачів, яких цікавили особливості виготовлення твердих сирів, їх корисні властивості, а також умови зберігання, при яких довго не псується. Так, вона розказала, що вміст молочного жиру в якісному сирі, що містить лише молочні компоненти, в 10 разів більший, ніж у молоці, а за вмістом білку сир стоїть вище, ніж м’ясо та яйця. Цікавим також є той факт, що у 80 г якісного сиру міститься добова потреба людини в кальції, третина добової норми фосфору, а також вітаміни A, B2, B12, D.

Споживачів також цікавило запитання, чим ризикують люди, коли зрізають плісняву шкоринку з сиру, а сам продукт вживають в їжу. Виявилось, що вживання такого сиру ніяких негативних наслідків не викликає.

Запис програми «Знак якості» про сир Королівський можна переглянути за посиланням: http://inter.ua/uk/video/program/zk/2010/12/20/syr_korolevskiy.