18 червня 2024

ТМ «Яготинське» презентує новинку в лінійці кисломолочних напоїв — Айран «Традиційний» 2% жиру в стакані масою 220 грамів. Виробляється новинка на ТДВ «Яготинський маслозавод» із фермерського молока, яке сквашують за допомогою бактеріальної закваски з обов’язковим додаванням води та солі.

«Айран вважається одним із найдавніших кисломолочних напоїв у світі. Його готують вже багато років, і кожен народ має свою рецептуру. Айран «Традиційний» від ТМ «Яготинське» — це нова питна рецептура вже улюбленого напою. Він має надлегку консистенцію та приємний солонувато-кислуватий смак» — розповідає головний технолог ГК «Молочний альянс» Наталя Васильєва.

Айран «Традиційний» може бути відмінним вибором для тих, хто шукає легкий освіжаючий та корисний напій із багатою смаковою палітрою. Завдяки високому вмісту води, айран чудово справляється із зневодненням організму та підтримує його гідратацію. Особливо цей напій дуже цінний у спеку. А зручний формат паковання «to go» з оптимальним об'ємом стане ідеальним варіантом для смакування улюбленим напоєм «на ходу».

Нагадаємо, наразі лінійка кисломолочних напоїв ТМ «Яготинське» представлена айраном 2% жиру в ПЕТ-пляшці 450 г та 850 г, айран з кропом 1,8% жиру в ПЕТ-пляшці 450 грамів, айран з базиліком 1,8% жиру в ПЕТ-пляшці 450 г та 850 г.