30 січня 2012

У грудні 2011 року на ПАТ «Яготинський маслозавод» було введено в експлуатацію новий цех з виробництва сиру кисломолочного, нове обладнання якого дозволить збільшити виробництво цього виду продукції на 8 тонн щоденно. За 11 місяців 2011 року Яготинський маслозавод виробив та реалізував 3 477 тонн цього виду продукції.

Встановлення в цеху нового обладнання польської фірми Obram дозволяє підвищити якість кисломолочного сиру, його фізико-хімічні, мікробіологічні та органолептичні показники, за рахунок закритого циклу його виробництва починаючи від забору сировини і закінчуючи отриманням готового продукту в розфасованому вигляді. Дане обладнання унеможливлює безпосереднє втручання людини в сам продукт в процесі виробництва, що гарантує безпеку та якість сиру.

Наявність станції миття забезпечує автоматичний контроль за температурними режимами миття, часом миття та концентрацією розчинів, що також є дуже важливим чинником гарантії якості продукції.

«Ми постійно працюємо над модернізацією заводу, освоюємо нові види виробництва, — коментує Олександр Олександрович Сіренко, Голова правління ПАТ „Яготинський маслозавод“. — Так, окрім встановлення нового обладнання в цеху з виробництва кисломолочного сиру, що дозволяє значно збільшити щоденні обсяги виробництва цього виду продукції, ми нещодавно освоїли випуск термостатної продукції — простокваші та ряжанки „з печі“. Для цього було збудовано спеціальні термостатні камери-печі, в яких готова продукція настоюється протягом кількох годин, відтворюючи істинно народний спосіб приготування — так, як робили наші бабусі».

Сума інвестицій, яку було вкладено у модернізацію цеху з виготовлення кисломолочного сиру, становить 16,5 млн. грн.