1 березня 2012

ПАТ «Баштанський сирзавод» розпочав випуск нового виду сиру, що має назву «Грація». Новий продукт належить до напівтвердих сирів зниженої жирності, є натуральним продуктом і рекомендований до вживання людям, що дотримуються дієтичного харчування. Сир «Грація» жирністю 20% в сухій речовині виготовляється за державним стандартом ГСТУ 46.056–2003 «Сири сичужні напівтверді зниженої жирності».

Нова асортиментна позиція ТМ «Славія», як і вся інша продукція цієї торгової марки виробляється виключно з натурального молока без додавання рослинних жирів, антибіотиків, консервантів та інших шкідливих для здоров’я сполук.

Сир «Грація» має легкий та ніжний сирний, злегка кислуватий смак; достатньо тверду, пружну однорідну по всій масі консистенцію та характерний для насипних сирів малюнок — вічка овальної, неправильної або кутастої форми. Його колір може коливатись від білого до світло-жовтого або жовтого. Сир «Грація» може зберігатись до 6 місяців за температури від мінус 4°С до 0°C та до 4 місяців за температури вище 0°С до 6°С.

Новий продукт родини «Славія» прекрасно смакуватиме не лише на бутербродах, але й, завдяки своєму легкому ніжному смаку, чудово підійде для приготування салатів, піци, макарон та картоплі. Крім того, сир «Грація» належить до категорії сирів зі зниженою жирністю, тому особливо підходить для вживання людьми, що надають перевагу дієтичному харчуванню, рахують калорії, слідкують за своєю вагою та ведуть здоровий спосіб життя.