25 квітня 2011

Сім’я кисломолочних продуктів ТМ «Яготинське» поповнилась новим унікальним продуктом, який не має аналогів на українському ринку, — простоквашею з печі, що випускається у полімерних стаканах з висічкою з фольги. Маса готового продукту — 300 г, жирність — 2,5%.

Для приготування простокваші «Яготинської», як і інших продуктів цієї торгової марки, використовується виключно пастеризоване незбиране «живе» молоко без додавання консервантів і стабілізаторів. Простокваша «Яготинська» виготовляється шляхом сквашування молока закваскою на чистих культурах молочнокислих бактерій з подальшим настоюванням у печі, що робить її густою і смачною.

Такий істинно народний спосіб приготування простокваші дозволяє отримати однорідну, глянцеву і щільну структуру продукту, а також неповторний чистий кисломолочний смак без сторонніх присмаків і запахів. І, звісно ж, якість простовкаші підтверджується іменем Яготинського маслозаводу, який неодноразово було відзначено українськими та міжнародними сертифікатами якості, серед яких ISO 9001: 2008 та UA 226373.