28 квітня 2013

У квітні 2013 р. ПАТ «Яготинський маслозавод» розпочав випуск сметани 15% жиру в стакані 350 г.

Сметана ТМ «Яготинська» — це корисний кисломолочний продукт, виготовлений з натурального коров’ячого молока. У складі сметани пастеризовані вершки з коров’ячого молока й закваска чистих культур молочнокислих бактерій. Продукт має однорідну, в міру густу консистенцію, без крупинок жиру й білка. Смак сметани свіжий кисломолочний, колір — білий із кремовим відтінком. Зберігається продукт не більше 7 діб від дати виготовлення.

Сметана — джерело вітамінів, органічних кислот, макро- і мікроелементів, білків. Кальцій, що міститься в продукті, зміцнює кістки й зуби, а калій допоможе при проблемах з судинами й серцем. Сметана з високим вмістом жиру використовується при виснаженні організму, для підняття апетиту, поліпшення травлення. Продукт стане в нагоді при боротьбі зі стресом і депресією. Кілька ложок сметани здатні зняти втому, підняти настрій, відновити сили після важкого дня.

Додатковою перевагою даної асортиментної позиції є упаковка. Пластиковий стакан дозволяє компактно й раціонально розташовувати продукт у холодильнику. Такий формат є зручним і при перенесенні продукту. Прозора кришка, що закриває склянку, дозволить зберегти свіжість продукту на довготривалий час, навіть після розкриття упаковки.