29 червня 2011

У цьогорічному Галузевому дегустаційному конкурсі якості молочних продуктів 2011, який було організовано в Києві Національною Асоціацією молочників України «Укрмолпром» і Центральною галузевою дегустаційною комісією, перемогу здобули п’ять виробничих підприємств АТ «Молочний Альянс». Нагородами найвищого ґатунку було відзначено ПАТ Яготинський маслозавод, ПАТ Баштанський сирзавод, АТ Пирятинський сирзавод, ПАТ Золотоніський маслокомбінат, ПАТ Городенківський сирзавод.

Золотою медаллю дегустаційного конкурсу якості молочних продуктів було нагороджено Яготинський маслозавод за ряжанку з печі 4% та закваску «Яготинську» персик-маракуйя 2,5%. Гран-прі цього конкурсу отримала простокваша «Яготинська» з печі 2,5%.

Баштанський сирзавод виборов «золото» за сири плавлені пастоподібні солодкі «Шоколадний» і «Медовий» 30%. Гран-прі конкурсу було нагороджено сир твердий «Ла-Скавія» 50% зі смаком топленого молока ТМ «Славія».

Пирятинський сирзавод отримав золоту медаль за сир твердий «Левове Серце» 50%, а також Гран-прі дегустаційного конкурсу якості молочних продуктів за сир твердий російський класичний 50% ТМ «Молочний шлях».

Золоту медаль конкурсу за сир твердий російський 50% отримав і Золотоніський маслокомбінат, а Городенківський сирзавод було нагороджено «золотом» за сир твердий Пармезан ТМ «Здорово» 40%.