8 грудня 2014

Керуючись побажаннями споживачів, ТМ «Яготинське» розпочала випуск натурального якісного і корисного масла жирністю 73% та 82,5% у новій великій економічній упаковці масою 500г. Новий продукт упаковано у пергаментний папір, що прекрасно зберігає всі корисні властивості натурального масла, має прекрасний зовнішній вигляд, дуже зручний у використанні та екологічно чистий.

Вершкове масло ТМ «Яготинське» існує на українському ринку вже понад півстоліття. За цей час масло не лише здобуло та зберегло бездоганну репутацію якісного продукту, але й стало легендарним молочним продуктом українського виробництва, завоювавши щиру любов і популярність серед споживачів не лише Києва і області, але й всієї України. Вершкове масло ТМ «Яготинське» — це лише натуральні вершки з високоякісного коров’ячого молока без додавання рослинних жирів, консервантів, барвників і ароматизаторів.

«Яготинське» масло має безліч нагород на різноманітних конкурсах загальнодержавного рівня, відзнаки незалежних тестових організацій та перші місця у споживчих рейтингах.