8 листопада 2013

ТМ «Яготинське для дітей» радує своїх покупців не лише корисними і смачними молочними продуктами для найменших, а й можливістю отримати потрібні і корисні гарантовані подарунки. Стартувала нова подарункова акція, що охопить всю територію України (276 торгових точок) і триватиме до середини грудня.

Для того, щоб взяти в ній участь, необхідно купити продукцію ТМ «Яготинське для дітей» на суму 30 грн., обміняти у промоутера касовий чек на спеціальну скретч-карту, стерти захисне покриття і визначити свій подарунок. А подарунки у нас чудові! Розвиваючі сертифіковані іграшки з м’якого безпечного полімеру — пазли, об’ємні конструктори, рамки-вкладки ТМ «Бомік», сертифіковані і безпечні розвиваючі дерев’яні іграшки ТМ «Игрушки из дерева»: лабіринти, стукалки, рамки-вкладки та багато іншого. Ці корисні й цікаві іграшки сприяють розвитку дрібної моторики, логіки та просторового мислення малюка. А головні призи акції — справжні помічники для мам на кухні, що дуже полюбились матусям на попередніх акціях ТМ «Яготинське для дітей» бебі-блендери зі зручними баночками для зберігання готових дитячих страв.

У перші дні акція пройшла в декількох магазинах Києва, на цьому тижні до акції приєдналися також Донецьк, Дніпропетровськ, Одеса, Харків, Полтава, Луганськ, Черкаси та Запоріжжя.