2 квітня 2014

Сирна сім’я ТМ «Славія» поповнилась новим преміальним видом сиру, що має назву «Парменталь». Новий продукт належить до твердих сирів, має жирність 40% і незрівнянний насичений сирний смак. Особливого насиченого смаку сир «Парменталь» набуває під час тривалого процесу дозрівання, який складає щонайменше 2 місяці. Завдяки цій особливості він чудово підходить до всіх сирних страв, а також салатів.

«Парменталь» чудово плавиться. Після термічної обробки він дарує страві смачну золотисту скоринку і підкреслює смак неповторним сирним ароматом. Яскраво виражений сирний смак і приємна солона нота сиру «Парменталь» стане прекрасним доповненням до вина і фруктів.

Нова асортиментна позиція ТМ «Славія», як і вся продукція цієї торгової марки, виробляється виключно з натурального молока без додавання рослинних жирів, антибіотиків та інших шкідливих для здоров’я сполук. Сировина, що використовується для приготування сиру «Парменталь» відповідає вимогам діючих державних стандартів якості та санітарних правил.