12 серпня 2011

Піклуючись про здоров’я нації, АТ «Молочний Альянс» не лише виробляє високоякісні молочні продукти без рослинних жирів, консервантів та барвників, але й долучається до соціальних проектів, що стосуються здоров’я. Так, холдинг виступив партнером Молодіжного благодійного балу, присвяченого проблемі боротьби та профілактики ВІЛ/СНІДу в Україні.

Вже втретє цей захід організовує Студентський Парламент Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Цьогоріч він проходить у колонній залі Київської міської ради. На зібрані кошти організатори планують придбати насоси для екстреної допомоги хворим та апарати для внутрішньовенного контролю у Київську міську клініку Київського міського центру лікування та підтримки ВІЛ-позитивних дітей, на базі інфекційного відділення дитячої міської лікарні № 1.

«Ми не могли залишитись осторонь такої нагальної та важливої проблеми, як поширення ВІЛ/СНІДу в Україні, — коментує Голова Ради Директорів АТ „Молочний Альянс“, Сергій Миколайович Вовченко. — Даний захід є хоч і невеличкою, але реальною допомогою хворим на ВІЛ/СНІД. Він отримав підтримку представників політики, культури та мистецтва, бізнесу, а також широке висвітлення у засобах масової інформації».