13 червня 2024

«Яготинський йогурт — це мистецтво. Більше смаків — більше призів». Промоакцію під такою назвою в столичних магазинах низки торгових мереж проводитиме ТМ «Яготинське» в період з 14 червня по 27 липня. В період дії акції кожен споживач, який придбає йогурти ТМ «Яготинський» на суму від 100 грн, автоматично стає її учасником.

Промо-акція проходитиме у Києві в магазинах торгових мереж Сільпо, Новус, Мегамаркет та Фора.  На учасників промо-акції чекають брендовані подарунки від знаного в Україні молочного бренду «Яготинське»:

 

Що треба зробити, щоб отримати один із цих чудових подарунків?

  1. Завітати до будь-якого із магазинів зі списку в час проведення промо-акції;
  2. Придбати йогурти в пляшках або стаканчиках з лінійки ТМ «Яготинський» та продемонструвати чек промоутеру, який буде знаходитись в прикасовій зоні;
  3. Отримати від промоутера скретч-картку;
  4. Вам залишиться тільки стерти захисне покриття на скретч-карті і передати її нашому консультанту, який видасть зазначений на картці подарунок.

Відкривайте нову палітру пастельних смаків йогуртів ТМ «Яготинський» і отримайте найсмачніше творче натхнення в подарунок!

 

Нагадаємо, сьогодні лінійка йогуртів ТМ «Яготинський» представлена в стаканах смаками: «Вишня-злаки», «Персик та сік маракуйї», «Полуниця», «Чорниця» та «Ніжний» без наповнювача; в пляшці вагою 270 грамів: «З манго та соком маракуйї», «З лісовими ягодами», «Зі злаками» та Біфідойогрут без наповнювача; в пляшці вагою 750 грамів: «Чорниця», «Полуниця», «Персик» та Біфідойогурт без наповнювача.