14 квітня 2014

ГК «Молочний Альянс» з тривогою і нерозумінням сприйняла заяви санітарних служб Російської Федерації та Республіки Казахстан про порушення українськими виробниками молочної продукції вимог законодавства у сфері захисту прав споживачів і заборону ввезення на територію цих країн сирів кількох українських підприємств, у тому числі Пирятинського сирзаводу та Золотоніського маслоробного комбінату, які входять до складу групи.

Ми офіційно заявляємо, що продукція підприємств АТ «Молочний Альянс», в тому числі Пирятинського сирзаводу та Золотоніського маслоробного комбінату, яка експортується в Росію і Казахстан, проводиться відповідно до державних і міжнародних вимог, виключно з натурального коров’ячого молока найвищої якості без додавання рослинних жирів, антибіотиків, консервантів і штучних барвників. Це підтверджено неодноразовими інспекційними перевірками фахівців відповідних російських та українських органів. Крім того, обидва вищезазначених підприємства пройшли міжнародну сертифікацію ISO і отримали сертифікати на систему управління безпечністю харчових продуктів ДСТУ ISO 22000:2007 (HACCP), а Пирятинський сирзавод ще й міжнародний сертифікат на систему управління якістю ДСТУ ISO 9001:2009.

Російський і казахстанський ринки дуже важливі для нас. Ми оцінюємо обсяг експорту українського сиру в Росію і Казахстан на рівні 57 тисяч тонн на рік, а свою частку в цьому експорті — близько 33%.

Ми сподіваємося, що в недалекому майбутньому ситуація проясниться і плануємо відстоювати своє чесне ім’я всіма можливими для соціально відповідального бізнесу способами. А поки що ми шукаємо шляхи виходу на нові ринки для реалізації своєї продукції.

Прес-служба АТ «Молочний Альянс»