1 липня 2012

Широкий асортимент кисломолочних сирів різної жирності та смаку випускається відтепер під торговою маркою «Славія»: сир кисломолочний жирністю 0%, 5% та 9,5% вагою 230г, сир кисломолочний «Домашній» жирністю 0% та 9,5% вагою 400г, а також солодкі кисломолочні сири з ваніллю, родзинками та курагою різної жирності та маси.

Кисломолочний сир ТМ «Славія» — це натуральний продукт без додавання консервантів і стабілізаторів, що має чистий кисломолочний смак і аромат. Солодкі сирки ТМ «Славія» виробляються з натурального сиру з додаванням вершкового масла, цукру і натуральних наповнювачів. Всі вони виробляються виключно з натуральної сировини, не містять консервантів і стабілізаторів.

Ще однією перевагою кисломолочних сирів від ТМ «Славія» є спосіб виробництва новинок. Всі кисломолочні сири цієї торгової марки виробляються на новому унікальному для України обладнанні польської фірми Obram, що дозволяє підвищити якість кисломолочного сиру, його фізико-хімічні, мікробіологічні та органолептичні показники за рахунок закритого циклу його виробництва починаючи від забору сировини і закінчуючи отриманням готового продукту в розфасованому вигляді. Дане обладнання унеможливлює безпосереднє втручання людини в сам продукт в процесі виробництва, що гарантує безпеку та якість сиру.

Наявність станції миття забезпечує автоматичний контроль за температурними режимами миття, часом миття та концентрацією розчинів, що також є дуже важливим чинником гарантії якості продукції.