12 червня 2014

Винахід Яготинського маслозаводу — славнозвісну закваску — відтепер адаптовано для прикорму малят від 8 місяців. Випуск нового унікального кисломолочного вітамінізованого біфідопродукту розпочато на спеціалізованому заводі з виробництва дитячого молочного харчування «Яготинське для дітей».

Біфідопродукт кисломолочний «Заквасочка» вітамінізований ТМ «Яготинське для дітей» — це новий унікальний продукт на основі чистих культур молочнокислих та біфідобактерій. Цей продукт має м’який та ніжний кисломолочний смак і запах, що подобається малюкам, а також збагачений вітамінами A, D, E. Він легко і швидко засвоюється, допомагає працювати травній системі, нормалізує сон та підтримує імунну систему.

В порівнянні з кефіром, «Заквасочка» має інший набір корисних молочнокислих мікроорганізмів, що забезпечують її більш в’язку консистенцію. Через більш низьку кислотність «Заквасочка» м’якша на смак, ніж кефір. Крім того, через вміст кефірних грибків, кефір проходить кислотне бродіння, а «Заквасочка» — ні, тому вона більш стійка до підвищення температури і краще зберігається.

Біфідопродукт кисломолочний «Заквасочка» ТМ «Яготинське для дітей» виробляється з очищенного та нормалізованого за вмістом жиру сертифікованого коров’ячого молока найвищого гатунку. Підготовлене таким чином молоко піддають тепловій обробці та додають спеціальні закваски чистих молочнокислих мікроорганізмів. Готовий продукт має в’язку однорідну консистенцію та молочно-білий, злегка кремовий колір.

Біфідопродукт кисломолочний «Заквасочка» ТМ «Яготинське для дітей» призначений для прикорму дітей від 8 місяців і дітей раннього віку.