3 квітня 2014

Співробітники ГК «Молочний Альянс» фінансово підтримали Українську армію. Працівники компанії добровільно перерахували свій одноденний заробіток на рахунок Збройних Сил України, написавши про це відповідні заяви.

Загальна сума допомоги, зібраної працівниками компаній групи, склала майже 180 тисяч гривень. З них трохи більше 30 тис. гривень було передано Бориспільській військовій частині, А 2215 на придбання запасних частин і обладнання, майже 30 тис. гривень — Яготинському райвійськкомату на придбання оргтехніки та матеріалів, 2 тис. гривень — Миколаївському благодійному фонду для матеріально-технічного забезпечення 79-ї окремої аеромобільної бригади, майже 18 тис. грн. було перераховано на облаштування прикордонного катера «Златокрай» і ще 41 тис. грн. було спрямовано на придбання запасних частини для відновлення техніки військової частини А1302. Решту коштів було перераховано Міністерству оборони України.

Ініціативу свого колективу підтримало й керівництво ГК «Молочний Альянс». «Ми, як свідомі громадяни і патріоти своєї Батьківщини, відчуваємо також власну відповідальність за вільне майбутнє Української держави та гідне майбутнє для своїх дітей, — розповідає Сергій Олександрович Каліберов, Голова ради директорів АТ „Молочний Альянс“, — тому ми не могли залишитись осторонь у непростий для країни час».