21 липня 2014

Сезон літніх подорожей в самому розпалі; поспішайте зарядитись позитивними емоціями і незабутніми враженнями на цілий рік, але не забудьте про безпеку дітей під час подорожей в автотранспорті. ТМ «Яготинське для дітей», піклуючись про безпеку малюків в автомобілі, оголошує про початок улюбленої акції «Дитина в машині», яка з успіхом дебютувала минулого року.

В подарунковому фонді акції 15 автокрісел, які допоможуть зробити Вашу подорож з дитиною більш спокійною, комфортною та безпечною. Для участі в акції, потрібно розмістити на своєму автомобілі знак «Дитина в машині» з логотипом ТМ «Яготинське для дітей», сфотографувати машину з наклейкою і завантажити фото на сайт www.yagotynkids.com.ua. Акційні наклейки на автомобіль можна безкоштовно отримати у промоутерів ТМ «Яготинське для дітей» у великих торгових центрах і на парковках біля них або замовити поштою, надіславши нам запит за адресою [email protected] (не забудьте вказати індекс та точну поштову адресу).

Акція триватиме з 21 липня по 21 жовтня 2014 року. В кінці кожного місяця серед учасників акції будуть випадковим чином розігруватись за допомогою сервісу http://www.random.org/ подарунки — по 5 автокрісел. У кожному наступному розіграші братимуть участь всі автори фотографій, окрім тих, хто отримав приз у попередньому розіграші. Для вичерпної інформації, будь ласка, ознайомтесь з повними правилами акції.

Бажаємо успіху всім учасникам акції! І пам’ятайте — кожен учасник може завантажити тільки одну фотографію свого автомобіля з наклейкою «Дитина в машині» від ТМ «Яготинське для дітей».