Київська обл.,смт. Згурівка, вул. Коцюбинського 6

Філія ТДВ «Яготинський маслозавод» «Яготинське для дітей» — це унікальний для України окремо побудований спеціалізований завод з виробництва дитячого молочного харчування, оснащений найсучаснішим обладнанням світових виробників. Завод випускає повний асортимент молочної продукції для дітей віком від 6 місяців під торговою маркою «Яготинське для дітей».

Філія ТДВ «Яготинський маслозавод» «Яготинське для дітей» розпочала свою роботу 25 жовтня 2012 року. Тоді ж народилась і торгова марка «Яготинське для дітей». На заводі встановлено найсучасніше обладнання закритого циклу зі Швеції, Італії, Німеччини, Ізраїлю, Болгарії, Тайваню та інших країн, що виключає контакт людських рук із продукцією під час її виробництва. За три роки свого існування ТМ «Яготинське для дітей» міцно закріпилась на лідерських позиціях у своїй категорії, завоювавши 40% ринку дитячого молочного харчування України.

Підприємство розташоване в СМТ Згурівка Київської області, недалеко від Яготинського маслозаводу, який вже понад 55 років виготовляє виключно натуральну, корисну для здоров’я молочну продукцію найвищої якості. Завод розташований в природній зоні Згурівського дендропарку площею 325 га, що є загальнодержавним парком-пам’ятником садово-паркового мистецтва та одним з найбільших дендропарків України.

Філія ТДВ «Яготинський маслозавод» «Яготинське для дітей» входить до складу Групи компаній «Молочний Альянс» і для виготовлення своєї продукції дотримується найвищих стандартів якості, використовує напрацьовані десятиліттями технологічні особливості виробництва смачної та корисної молочної продукції з натурального коров’ячого молока. В той же час, дитяче молочне харчування ТМ «Яготинське для дітей» виробляється за унікальною рецептурою з урахуванням смакових уподобань діточок та зручності споживання для малюків та їхніх мам.

Для виробництва молочної продукції ТМ «Яготинське для дітей» використовується лише натуральне фермерське молоко найвищої якості та натуральні фруктові, овочеві та ягідні наповнювачі. Технологічний процес виготовлення продукції ТМ «Яготинське для дітей» виключає додавання будь-яких консервантів, синтетичних барвників, антибіотиків та інших шкідливих харчових добавок, а також цукру. Продукти з наповнювачами містять в якості підсолоджувача лише натуральну фруктозу. При прийомі на завод вся сировина проходить суворий багатоступеневий контроль якості.

Система управління якістю і безпечністю харчових продуктів сертифікована на відповідність вимогам ДСТУ ISO 22000:2007 та ДСТУ ISO 9001:2015.

 

 

Подяки і нагороди:
 1. Гран-прі та диплом Національного дегустаційного конкурсу якості молочних продуктів «Укрмолпром» за йогурт 3,2% жиру з наповнювачем «Персик» для дітей від 8 місяців ТМ «Яготинське для дітей», 2015 р.
 2. Гран-прі та диплом Національного дегустаційного конкурсу якості молочних продуктів «Укрмолпром» за пасту сиркову 4,2% жиру з наповнювачем «Яблуко» для дітей від 6 місяців ТМ «Яготинське для дітей», 2015 р.
 3. Переможець Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) «100 кращих товарів України» у номінації «Продовольчі товари» за «Молоко дитяче стерилізоване вітамінізоване 3,2% жиру» ТМ «Яготинське для дітей», 2015 р.
 4. Переможець Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) «100 кращих товарів України» у номінації «Продовольчі товари» за напій кисломолочний «Заквасочка» ТМ «Яготинське для дітей», 2014 р.
 5. Переможець Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) «100 кращих товарів України» у номінації «Продовольчі товари» за пасту сиркову з наповювачем «Банан» ТМ «Яготинське для дітей», 2014 р.
 6. Золота медаль та диплом Національного дегустаційного конкурсу якості молочних продуктів «Укрмолпром» за йогурт 3,2% жиру з наповнювачем «Банан-гарбуз» для дітей від 8 місяців ТМ «Яготинське для дітей»
 7. Золота медаль та диплом Національного дегустаційного конкурсу якості молочних продуктів «Укрмолпром» за пасту сиркову 4,2% жиру з наповнювачем «Персик» для дітей від 6 місяців ТМ «Яготинське для дітей»
 8. Диплом переможця 10-го Ювілейного Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) «100 кращих товарів України» у номінації «Продовольчі товари» за пасту сиркову з наповнювачем «Груша-кукурудза» ТМ «Яготинське для дітей», 2013 р.
 9. Диплом лауреата 10-го Ювілейного Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) «100 кращих товарів України» у номінації «Продовольчі товари» за пасту йогурт з наповнювачем фруктовим «Банан-гарбуз» 3,2% жиру для дітей від 8 місяців ТМ «Яготинське для дітей», 2013 р.
 10. Диплом «Золота медаль» дегустаційного конкурсу якості молочних продуктів Національної асоціації молочників України «Укрмолпром» за сир кисломолочний 5% жиру для дітей від 6 місяців ТМ «Яготинське для дітей», 2013 р.
 11. Диплом «Золота медаль» дегустаційного конкурсу якості молочних продуктів Національної асоціації молочників України «Укрмолпром» за йогурт з наповнювачем фруктовим «Малина-шипшина» для дітей від 8 місяців ТМ «Яготинське для дітей», 2013 р.
 12. Диплом «Золота медаль» дегустаційного конкурсу якості молочних продуктів Національної асоціації молочників України «Укрмолпром» за кефір 3,2% жиру вітамінізований для дітей від 8 місяців ТМ «Яготинське для дітей», 2013 р.
 13. Диплом «Золота медаль» дегустаційного конкурсу якості молочних продуктів Національної асоціації молочників України «Укрмолпром» за молоко коров’яче питне стерилізоване 3,2% жиру вітамінізоване для дітей від 9 місяців ТМ «Яготинське для дітей», 2013 р.