Біфідопродукт кисломолочний вітамінізований «Заквасочка» 3,2% жиру

ТМ «Яготинське для дітей»

Біфідопродукт кисломолочний «Заквасочка» вітамінізований — це унікальний продукт на основі чистих культур молочнокислих та біфідобактерій. Вона має мʼякий та ніжний кисломолочний смак і запах, що подобається малюкам, а також збагачена вітамінами A, D, E.

В порівнянні з кефіром, «Заквасочка» має інший набір корисних молочнокислих мікроорганізмів, що забезпечують їй більш вʼязку консистенцію. Через нижчу кислотність «Заквасочка» мʼякіша на смак, ніж кефір. Крім того, через вміст кефірних грибків, кефір проходить кислотне бродіння, а «Заквасочка» — ні, тому вона більш стійка до підвищення температури і краще зберігається.

Біфідопродукт кисломолочний «Заквасочка» ТМ «Яготинське для дітей» виготовляється з очищеного і нормалізованого за вмістом жиру сертифікованого коров'ячого молока вищого сорту. Підготовлене таким чином молоко піддають тепловій обробці і додають спеціальні закваски чистих молочнокислих мікроорганізмів. Готовий продукт має в'язку однорідну консистенцію і молочно-білий, злегка кремовий колір.

Біфідопродукти кисломолочний «Заквасочка» ТМ «Яготинське для дітей» призначений для прикорму діток від 8 місяців і дітей раннього віку.

Читайте також: 

Від 6 місяців і старше — які молочні продукти варто давати у вигляді прикорму маленьким дітям

Дитяче харчування — 7 молочних продуктів для маленьких діток

Чим годувати дитину у віці від трьох років — загальні рекомендації

Упаковка Скляна пляшка
Маса нетто 200 г
Строк та умови зберігання 14 діб за температури +2...+6°С
Штрих-код 4823005204565
Розмір упаковки Ø5,3×17,3 см
Розмір ящика 16,0×16,0×17,8 см
Кількість у ящику 9 шт.