Зменшена копія заводу з виробництва дитячого молочного харчування «Яготинське для дітей» відкрилась в ТРЦ «Блокбастер»

14 березня 2014

У рамках проекту «Кідландія», організованого в ТРЦ «Блокбастер» в Києві, ГК «Молочний Альянс» спільно з компанією Тетра Пак відкрила зменшену копію заводу з виробництва дитячого харчування «Яготинське для дітей», на якому діти від 4 до 12 років можуть ознайомитися з процесом виробництва молочних продуктів для малюків і отримати подарунки.

«Кідландія» — це масштабний інтерактивний розважальний парк, загальна площа якого становить 4500 кв.м. У Кідландії діти зможуть освоїти різні професії, відчути себе дорослими, зрозуміти як працює економіка, навчитися відповідальності й самостійності.

50 ігрових станцій Кідландії охоплюють понад 100 професій: від лікаря до пілота, від фоторепортера до автогонщика. Така різноманітність допоможе дитині розширити кругозір, розкрити свій талант, а можливо — знайти своє майбутнє покликання. Однією з таких ігрових станцій є прототип заводу дитячого харчування «Яготинське для дітей». На цій станції діти можуть ознайомитися з виробничим процесом виготовлення молока і взяти в ньому участь, дізнатися багато цікавої та корисної інформації та отримати подарунки власного виробництва.

Завдання проекту «Кідландія» — в ігровій формі ознайомити дітей з різними професіями, дати практичні знання та навички, які можуть знадобитися їм у дорослому житті. Діти знайомляться граючи з процесом відкриття рахунку в банку, дізнаються, як працюють підприємства і виробляється молочна продукція, що означають знаки дорожнього руху, які бувають засоби гасіння пожежі і чому важливо дотримуватися правил особистої гігієни. Діти в ігровій формі отримують знання з різних сфер науки і техніки, медицини, мистецтва і культури.

«Кідландія» розрахована на дітей різного віку, проте основною цільовою аудиторією є діти віком від 4 до 12 років. Для зовсім маленьких відвідувачів віком до 4 років в «Кідландії» передбачено всі зручності: пеленальні кімнати, зона відпочинку, а також розваги, безпечні та цікаві саме цій віковій групі.