14 липня 2015

Продуктовий портфель смачних та корисних молочних продуктів ТМ «Яготинське» поповнився м’яким сиром «Моццарелла» в розсолі з масовою часткою жиру 50%. Це натуральний молочний продукт, що виготовляється з цільного коров’ячого молока з додаванням кухонної солі, бактеріальних культур корисних молочнокислих бактерій, а також молокозгортуючого ферментного препарату мікробіального походження, завдяки якому продукт можуть споживати вегетаріанці. До складу розсолу входить вода питна, харчова сіль та лимонна кислота.

Сир «Моццарелла» ТМ «Яготинське» виробляється на сучасному обладнанні італійської компанії «COMAT UNICA A». Новинка має вигляд маленьких глянцевих кульок, ідеального доповнення до різноманітних салатів, пластичну консистенцію та ніжний нейтральний смак, властивий класичній моццареллі. Продукт упакований в стакани масою 450, а вага продукту становить 200 грам.

Сир м’який «Моццарелла» в розсолі ТМ «Яготинське» прекрасно смакує як самостійна закуска, ідеально поєднується з фруктами та вином. Крім того, «Моццареллу» традиційно додають до різноманітних салатів, лазаньї, піци та багатьох інших страв, а також використовують в якості начинки для пельменів і випічки.