15 січня 2015

Для любителів усього легкого, а також тих, хто перебуває на дієті, Яготинський маслозавод випустив новинку — легке «Какао на молоці» зі вмістом жиру 1%. Новий продукт зі зниженим вмістом жиру є аналогом традиційного «Какао на молоці» від ТМ «Яготинське», який лише за кілька місяців свого існування підкорив серця українців та завоював їхню прихильність.

Секрет популярності готового до вживання молочного напою «Какао» ТМ «Яготинське» в його натуральності, адже створений продукт за традиційним рецептом, тому і зберігається він лише 7 діб.

ТМ «Яготинське» піклується не лише про здоров’я своїх споживачів, виготовляючи високоякісну молочну продукцію, але й про довкілля, упаковуючи новинки в картонну упаковку пюр-пак. В зимовий період бренд випускає лімітовану серію «Какао на молоці» у святковій «зимовій» упаковці з оленями, що закликає споживачів скуштувати продукт гарячим. Втім, Яготинське «Какао на молоці» смакуватиме дорослим і дітям в будь-якому вигляді, необхідно лише збовтати, відкрити і пити.