25 жовтня 2013

ТМ «Яготинське для дітей», дбаючи не лише про якість і безпеку молочної продукції для найменших, але й про безпеку дитини в автомобілі, представляє акцію «Дитина в машині».

ТМ «Яготинське для дітей» дає можливість дбайливим батькам, які турбуються про безпеку дитини в машині, виграти автокрісло. Для того щоб взяти участь в акції, потрібно отримати у промоутера (або замовити через форму зворотнього зв’язку) знак «Дитина в машині» з логотипом ТМ «Яготинське для дітей» і наклеїти його на своє авто. Потім потрібно сфотографувати машину з наклейкою і завантажити фото на сайт www.yagotynkids.com.ua.

Акція триватиме з 24 жовтня 2013 по 24 січня 2014 року. В кінці кожного місяця серед учасників акції будуть випадковим чином розігруватися призи — по 2 автокрісла в листопаді та грудні і 3 автокрісла в січні. У кожному наступному розіграші братимуть участь всі учасники, крім тих, хто отримав приз у попередньому.

Дерзайте, але пам’ятайте — кожен учасник може завантажити тільки одне фото свого автомобіля з наклейкою «Дитина в машині» від ТМ «Яготинське для дітей».