16 вересня 2013

14 вересня 2013 року в парку ім. Шевченка, не зважаючи на легкий дощик, відбувся перший безкоштовний майстер-клас для молодих мам — відкрите групове заняття з фітнесу «Фітнес для мам» під керівництвом досвідченого інструктора, організоване ТМ «Яготинське для дітей».

Унікальний та безпрецедентний для України фітнес-проект «Фітнес для мам» об’єднав однодумців — відважних молодих мам, які не злякались дощу і прийшли отримати заряд бадьорості, життєвої енергії та хорошого настрою, а також дізнатись, як можна, гуляючи зі своїм малюком, набути прекрасної фізичної форми.

Фітнес для молодих мам (бебі-фітнес) — це комплекс спеціальної відновлювальної післяпологової гімнастики, в якій беруть участь мама з дитячим візочком або мама і дитина від 3-х місяців. Цей популярний у світі комплекс вправ можна виконувати під час прогулянки з візочком або вдома, граючись із дитиною. Для годуючих мам, яким не можна сидіти на дієті, а ходити до спортивної зали часто немає можливості, бебі-фітнес дарує можливість повернути втрачену форму.

«Ми дбаємо не лише про здоровий розвиток малюків, виробляючи дитяче молочне харчування найвищої якості, але й про здоров’я та гарне самопочуття їхніх мам, — розповідає Євгенія Плясова, бренд-менеджер ТМ „Яготинське для дітей“, — адже дитина щаслива тоді, коли щаслива її мама. Ми й надалі плануємо радувати своїх споживачів цікавими проектами: організовувати фітнес-заходи для молодих мам, а для малят готуємо цікаві творчі заняття для розвитку уваги, пам’яті, спостережливості, дрібної моторики тощо».

Всі учасники заходу отримали смачні та корисні подарунки та гарний сонячний настрій у похмуру погоду.