29 вересня 2014

У розпал золотої осені в парку ім. Івана Франка, центральному парку Львова, вже традиційно, вдев’яте, відбувся грандіозний фестиваль для малечі — Свято Читання в Країні Ангелят, організований редакцією журналу «Ангелятко» та «Ангеляткова наука». Свято відбулось у рамках XХІ Міжнародного Форуму видавців, який щорічно проходить у місті Лева. Цьогоріч участь у Святі Читання взяла і торгова марка «Яготинське для дітей», порадувавши діток цікавими майстер-класами та подарувавши малечі море позитивних емоцій і незабутні враження.

Свято Читання в Країні Ангелят являє собою низку розважальних локацій на будь-який смак, де кожен маленький відвідувач може знайти собі заняття по душі. Наприклад, у французькому «бонжурному кафе» діти відчули себе справжніми акторами на майстер-класі з театрального мистецтва від режисера-постановника Анаід Агаджанової. Під час сеансу арт-терапії вчилися малювати кукурудзяною крупою. Когось привабили веселі танці та конкурси, а хтось захопився розфарбовуванням і декоруванням скляних пляшечок та дерев’яних магнітиків.

Торгова марка «Яготинське для дітей», з любов’ю створюючи найякісніше молочне харчування для дітлахів віком від 6 місяців, піклується не лише про здорове та якісне харчування для маленьких українців, але й про їхній повноцінний розвиток, саме тому продовжує реалізовувати програму безкоштовних творчих майстер-класів для найменших діток. Цього разу на Святі Читання ТМ «Яготинське для дітей» підготувала і провела безліч захоплюючих творчих майстер-класів для малят різного віку. Дипломовані майстри навчали дітей створювати казкові вазочки та ліхтарики зі скляних пляшечок, власноруч розфарбовувати дерев’яні магніти, прикрасу будь-якого холодильника, малювати кукурудзяною крупою та провели майстер-клас з еббру — стародавнього мистецтва малювання по воді спеціальними нетонучими фарбами, який привів у захват всіх гостей свята, адже ця технологія малювання дозволяє створювати неповторні барвисті шедеври кожному, навіть найбільш недосвідченому художнику. Окрім позитивних емоцій маленькі творці отримали пам’ятні подарунки — чудові книжечки та підкладки під тарілки від ТМ «Яготинське для дітей».

За словами батьків, свято їм дуже сподобалось, адже для їхньої малечі — це незабутні враження та позитивний настрій: «Ми вперше на такому святі, все дуже сподобалось. Були на кількох локаціях, все чудово. Будемо відпочивати далі», — ділилася враженнями молода мама Юлія.