29 квітня 2015

Сімейне свято вихідного дня, організоване журналом «Твой малыш» і ТМ «Яготинське для дітей» з успіхом пройшло у київському гольф-клубі на Оболоні. Сотні малюків з батьками прийшли на уік-енд відпочити, весело провести час разом і навчитися чомусь новому.

Родзинкою свята стали безкоштовні творчі майстер-класи на будь-який смак. За столом «Яготинське для дітей» юні таланти малювали барвисті картини, робили святкові листівки за допомогою мистецтва квілінгу, створювали казкові вазочки і ліхтарики зі скляних пляшечок, мотузки, стрічок, намистин і блискіток, і власноруч розфарбовували дерев’яні магніти у формі тварин, овочів і фруктів. Під чуйним керівництвом дипломованих майстрів, малюки відкривали в собі надзвичайні таланти, розвивали пам’ять, посидючість і дрібну моторику ручок. А винагородою за зусилля для малят ставали вироби, створені своїми руками, а також подарунки від ТМ «Яготинське для дітей»: велика і оригінальна розмальовка-шпалери, чарівна книжечка про те, як роблять молоко, і яскрава підкладка під тарілочку, покликана зробити процес годування цікавим і пізнавальним. Малюки були в захваті!

Крім того, на святі дітвора мала можливість досхочу натанцюватися під керівництвом веселих аніматорів, наскакався на батуті, награтися різного роду конструкторами, поласувати цукровою ватою, морозивом, печивом та молочними коктейлями та випросити у батьків якусь еко-іграшку. Не залишились без уваги і мами: на заході вони могли отримати безкоштовну консультацію стиліста, зробити манікюр і зачіску. Одним словом, задоволені залишилися всі без винятку!

Ну, а ми не збираємося зупинятися на досягнутому: з любов’ю створюючи якісне молочне харчування для дітей від 6 місяців, торгова марка «Яготинське для дітей» піклується не тільки про здоров’я маленьких українців, а й про їх повноцінний розвиток, тому продовжує реалізовувати програму безкоштовних творчих майстер-класів для малюків.