Підприємства холдингу «Молочний Альянс» поставляють до Росії тільки найякіснішу натуральну продукцію

9 лютого 2012

Підприємства холдингу «Молочний Альянс» поставляють до Росії тільки найякіснішу натуральну продукцію

Ми вкотре заявляємо, що Пирятинський сирзавод — одне з найбільших та найкращих підприємств галузі, обладнане сучасним високотехнологічним обладнанням європейських виробників. Завод не виробляв, не виробляє і не планує виробляти сирний продукт. Ми навіть не маємо на підприємстві обладнання, за допомогою якого можна було б вносити рослинні жири в суміш для варки сиру. А честь та імідж бренду для нас дорожчі за примарну можливість сумнівного заробітку. Ми демонстрували завод багатьом комісіям з України та Росії і готові повторити це в будь який день і час.

Вся продукція виробничих підприємств АТ «Молочний Альянс», що експортується в Російську Федерацію, проходить ретельну перевірку з боку Росії та має сертифікати якості російського органу з сертифікації ФГБУ — «Брянської міжобласної ветеринарної лабораторії».

Партнери, які реалізують пирятинські сири в РФ, за власною ініціативою здали наявні у них зразки на експертизу до російських лабораторій. Аналізи підтвердили, що вся продукція заводу цілком відповідає вимогам російського техрегламенту. Деякі протоколи випробувань зразків твердого сиру виробництва ПАТ «Пирятинський сирзавод», які підтверджують відсутність жирів немолочного походження у сирах, розміщено на сайті АТ «Молочний Альянс» у загальному доступі.

Також на сайті приведено протоколи нещодавніх тестувань пирятинських сирів українськими лабораторіями.

Документи

  • Протоколи випробувань Випробувального лабораторного центру Федерального бюджетного закладу охорони здоров'я «Центр гігієни та епідеміології у Свердловській області» (Єкатеринбург, Росія)
  • Протоколи випробувань Науково-дослідного випробувального центру харчової продукції Державного підприємства «Полтавський регіональний науково-технічний центр стандартизації, метрології та сертифікації» (Полтава, Україна)