12 травня 2015

Хто скучив за призами, подарунками та новеньким фотоконкурсом? Тоді приєднуйтесь, дорогі батьки, ми відкриваємо новий сезон! Тепер отримати подарунки стало ще простіше — достатньо зробити кілька фотографій, милуючись тим, як Ваше чадо вчиться потрапляти ложкою в рот, прицмокуючи сирком, або рівно тримати чашку з йогуртом від ТМ «Яготинське для дітей», а потім відправити фотографії нам. Так-так, все саме так просто, але давайте по порядку.

Отже, щоб взяти участь у фотоконкурсі від ТМ «Яготинське для дітей», необхідно:

  1. Сфотографувати звичайний сніданок Вашого малюка, під час якого він їсть який-небудь продукт ТМ «Яготинське для дітей» (в кадрі обов’язково повинна бути упаковка продукту).
  2. Зареєструватися на сайті «Яготинське для дітей» (якщо Ви не зробили цього раніше) і викласти фотографію на сторінці фотоконкурсу.
  3. Все! Залишається тільки стежити за новинами на сайті, щоб не пропустити своє прізвище у списку переможців. Розіграші будуть проходити щотижня. Переможці визначатимуться випадковим чином за допомогою сервісу random.org.

А тепер про найприємніше — про подарунки! Подарунків ми підготували для Вас дуже багато, всі вони приємні і дуже корисні. На Вас чекають: 150 фірмових столових наборів (дитяча ложка і виделка), 24 спеціальних тарілочки для приготування і розігрівання дитячих страв у мікрохвильовій пічці і 1 міні-блендер ТМ «Hilton» з різними насадками і контейнерами для зберігання приготованих страв у комплекті. Щотижня ми будемо визначати 35 переможців, кожен з яких отримає один з вищевказаних призів. Вперед, і нехай удача посміхнеться саме Вам!