9 липня 2014

За благодійною допомогою у вигляді дитячої молочної продукції в ГК «Молочний Альянс» різні організації звертаються досить часто і завжди знаходять підтримку. Якісну та безпечну молочну продукцію, спеціально створену для задоволення потреб зростаючого організму, потребують малюки з дитячих будинків, спеціальних лікувальних та реабілітаційних установ. Продукція ТМ «Яготинське для дітей» дарує малюкам не тільки здоров’я, але й гарний настрій, адже вона не тільки дуже корисна, але й смачна, а ласощі люблять усі діти без винятку.

За останні кілька місяців молочну продукцію ТМ «Яготинське для дітей» отримали дитячі будинки-інтернати в Івано-Франківській області, Переяславі-Хмельницькому, Києві та Київській області, а також діти-сироти зі Слов’янська, які тимчасово проживають в приватному дитячому санаторії сімейного типу недалеко від столиці, на регулярній основі продукція постачалась у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

Кошти на реалізацію благодійних проектів в різноманітних аспектах суспільного життя нашої країни виділяються керівництвом компанії щоквартально. Крім того, піклуючись про здоров’я нації, група компаній «Молочний альянс» виробляє високоякісні молочні продукти з натурального «живого» молока без шкідливих домішок, рослинних жирів, антибіотиків і консервантів.