6 серпня 2014

ТМ «Яготинське» представляє абсолютну новинку на українському ринку молочної продукції функціональний натуральний і корисний кисломолочний продукт Геролакт, спеціально розроблений для людей середнього та похилого віку, збагачений вітамінами С і Е.

Технологію кисломолочного продукту «Геролакт» на основі спеціально створеної закваски «Стрептосан» було розроблено в 1984 році фахівцями українських інститутів, в тому числі й Інституту геронтології НАМН України. Напій містить бактеріальну культуру, характерну для кишкового біоценозу довгожителів Абхазії. Оригінальну рецептуру славнозвісного кисломолочного напою, що повертає молодість і хороше самопочуття людям середнього віку, придбала група компаній «Молочний Альянс», а в життя його втілили майстри молочної справи Яготинського маслозаводу, що входить до складу групи.

Тривалі клінічні дослідження кисломолочного продукту «Геролакт», проведені в Радянському Союзі та Данії, підтвердили його високу ефективність. Було встановлено, що споживання в їжу 400–500 г продукту на добу протягом одного місяця позитивно впливає на стан здоров’я та самопочуття людей віком від 40 до 89 років.

Даний продукт значною мірою забезпечує потребу в засвоюваному кальції (в оптимальному співвідношенні з фосфором, білками та лактозою), незамінних аміно- і жирних кислотах, вітамінах С та Е. Під час регулярного споживання «Геролакту» нормалізується співвідношення білкових фракцій та рівень глюкози в крові, робота травної та серцево-судинної систем, опорно-рухового апарату, знижується загальний рівень холестерину крові. Продукт має яскраво виражену антисклеротичну дію. «Геролакт» містить молочнокислі бактерії та пробіотик Enterococcus faecium, корисні саме для людей зрілого віку. Ці мікроорганізми підвищують природний вміст в організмі вітамінів групи В та допомагають засвоюватись вітамінам С і Е, що містяться у напої.

Крім того, регулярне вживання кисломолочного напою «Геролакт» забезпечує профілактику захворювань шлунково-кишкового тракту, сприяє нормалізації мікрофлори кишечника під час прийому антибіотиків та обміну речовин.

«Геролакт» рекомендовано до регулярного вживання людям середнього та похилого віку, він не має аналогів в Україні. Продукт виготовлено за найкращими традиціями Яготинського маслозаводу, що вже понад півстоліття годує українців лише натуральною, смачною та корисною молочною продукцією, виготовленою з молока найвищої якості без використання шкідливих для здоров’я сполук (антибіотиків, консервантів тощо) та з короткими термінами зберігання.