20 квітня 2015

В середині квітня у Києві відбувся цілий ряд спеціалізованих медичних заходів для лікарів, спрямованих на обмін досвідом, професійний розвиток та підвищення кваліфікації фахівцями різних спеціальностей — сімейними лікарями, педіатрами, гастроентерологами, дієтологами тощо. В рамках двох подій — VI Міжнародного Медичного Форуму «Інновації в медицині — здоров'я нації» та XVI Національної школи гастроентерологів, гепатологів України — лікарям був представлений інноваційний функціональний кисломолочний продукт Геролакт ТМ «Яготинське».

Провідні фахівці вітчизняної медичної науки мали змогу скуштувати Геролакт — унікальну розробку вітчизняних науковців Інституту продовольчих ресурсів, Інституту геронтології, Інституту мікробіології і вірусології із застосуванням спеціального бактеріального концентрату на основі традиційних молочнокислих бактерій та культури Enterococcus faecium, характерної для кишкового біоценозу довгожителів Абхазії.

Крім того, всі бажаючі могли ознайомитись з результатами тривалих клінічних досліджень продукту, проведених у вітчизняних та закордонних лабораторіях на добровольцях віком від 35 років і старше. Ефективність Геролакту доведена фахівцями з України та Данії. Геролакт призначений для харчування людей різних вікових груп, але особливо корисним він буде людям старшого віку, оскільки за регулярного споживання продукт справляє лікувальну дію на організм, а саме сприяє: зниженню рівня холестерину, нормалізації рівня глюкози в крові, нормалізації роботи серцево-судинної системи та опорно-рухового апарату, профілактиці захворювань шлунково-кишкового тракту, нормалізації мікрофлори кишківника, під час антибіотикотерапії, нормалізації обміну речовин, у тому числі ліпідного. Також Геролакт забезпечує потреби організму в легкозасвоюваному кальції, незамінних аміно- і жирних кислотах, вітамінах Е та С.

Довідково

VI Міжнародний Медичний Форум «Інновації в медицині — здоров’я нації» — головна подія галузі охорони здоров’я України, яка об’єднує потужну науково-практичну програму, школи, найбільші на теренах України спеціалізовані виставки і створює міжнародну платформу для обміну досвідом та підвищення кваліфікації фахівців охорони здоров’я. Враховуючи організацію, кількість і географію експонентів, масштабність експозиційної частини, насиченість науково-практичної та ділової програм, активність відвідування Форум справедливо вважається найбільш значущою подією у сфері охорони здоров’я України.

XVI Національна школа гастроентерологів, гепатологів України — це щорічна подія, яка викликає велику зацікавленість у лікарів різних спеціальностей. Цього року в роботі Школи взяли участь майже 1200 лікарів. Основна увага заходу була спрямована на вирішення клінічних завдань гастроентерології на підставі новітніх світових наукових досягнень. Слухачі Школи отримали новітні світові наукові дані та практичні рекомендації щодо діагностики та лікування гастроентерологічних хворих, нові знання з питань гастроентерології, гепатології, нутриціології, які українські фахівці зможуть застосовувати у своїй щоденній практиці.