21 липня 2013

Уже протягом півроку ТМ «Яготинське для дітей» регулярно передає дитяче молочне харчування для пацієнтів Інституту. Цей благодійний проект коментує Олег Жиганов, виконуючий обов’язки завідуючого відділенням дитячої онкології Національного Інституту Раку:

— Зараз у нас у відділенні проходять лікування 60 пацієнтів, з них приблизно половина — дітлахи молодшого віку до 3–4 років.

Як відомо, основою харчування немовлят й дітей молодшого віку є материнське молоко й молочні продукти. Кухня Інституту надає молочні продукти, але не в тих кількості й обсязі, які необхідні пацієнтам. І в даній ситуації допомога ТМ «Яготинське для дітей» дуже доречна. Діти із задоволенням їдять молочне харчування — особливо сирні пасти, кефіри, йогурти.

Є ще один важливий момент, який не можна випускати з уваги. Багато наших пацієнтів проходять хіміотерапію, після якої можуть виникнути болі, стоматит або інші процеси. Через це в них найчастіше відсутній апетит. А побачили сирок або йогурт у яскравій упаковці — і з’їли. З ними в організм додатково надійдуть необхідні кальцій, мікро- й макроелементи.

Для ослаблених дитячих організмів важливо, що молочні продукти проходять заводську обробку, тобто в них гарантовано немає ніяких мікроорганізмів. Я б назвав їх чистими, адже немає потреби їх додатково кип’ятити або обробляти, а відразу можна вживати в їжу без побоювання підхопити якусь інфекцію.

Хочу подякувати ТМ «Яготинське для дітей» за допомогу. Усі пацієнти — і малюки, і доросліші діти — із задоволенням куштують дитячу молочну продукцію. Я впевнений, що наше співробітництво необхідно продовжувати, тому що воно приносить реальну користь дітлахам.