19 травня 2014

Баштанський сирзавод освоїв виробництво йогурту. Смачна новинка від ТМ «Славія» з наповнювачами полуниця та персик випускається в упаковці Пюр-Пак масою 450 г та в плівці масою 400 г. Раніше в категорії солодких фруктових кисломолочних напоїв ТМ «Славія» була представлена лише заквасками з різноманітними смаками. Йогурти, на відміну від заквасок, мають більш однорідну консистенцію і не містять шматочків фруктів, що зазвичай більше полюбляють діти.

Цікаво, що йогурт було створено на початку ХХ століття як лікувальний засіб, що продавався лише в аптеках. В результаті діяльності корисних бактерій, які входять до складу йогурту, цей продукт містить більше вітамінів В12, В3 та, А, ніж саме молоко. Йогурт можуть вживати навіть ті, хто не переносить лактозу, яка міститься у свіжому молоці, адже молочнокислі бактерії перетворюють її на корисні речовини.

І звичайно ж, якість нового продукту гарантована добре відомим брендом. Вся продукція ТМ «Славія» виробляється виключного з натурального молока найвищої якості без додавання антибіотиків, рослинних жирів, штучних барвників тощо.