26 серпня 2013

ТМ «Яготинське для дітей» вперше було представлено на щорічній виставковій акції «Барвиста Україна», яка відбулась у Києві в Національному комплексі «Експоцентр України» напередодні свята Незалежності України.

Традиційно, на заході демонструвалися досягнення країни в різноманітних галузях економіки, соціальній та культурній сферах. Вітчизняні підприємства презентували кращі науково-технічні розробки, техніку і технології, конкурентоспроможну продукцію та експортні можливості.

Цього року місце серед кращих підприємств країни заслужено здобув і молодий завод з виробництва дитячого молочного харчування «Яготинське для дітей». На виставці було представлено весь асортимент молочних продуктів, необхідних для здорового розвитку малюків віком від 6 місяців: молоко вітамінізоване, кефір вітамінізований, йогурт, сир кисломолочний та пасти сиркові під ТМ «Яготинське для дітей».

Маленькі відвідувачі також мали змогу скуштувати молочні ласощі. Найбільше їм припали до смаку сиркові пасти зі смачними та корисними наповнювачами чорниця, груша-кукурудза, персик і малина-червона смородина і, звичайно, йогурти.

Особливостями продукції нового бренду дитячого молочного харчування «Яготинське для дітей» є:

  • відмова від додавання цукру та його заміна фруктозою;
  • використання безпечної для здоров’я та екологічно чистої скляної упаковки зі зручною кришкою багаторазового використання;
  • а також виключно натуральні фруктові наповнювачі, характерні для нашого регіону та сертифіковані для виробництва дитячого харчування.