«Молочний Альянс» завоював п’ять золотих нагород на Всеукраїнському конкурсі «100 кращих товарів України»

24 листопада 2014

Група компаній «Молочний Альянс» традиційно бере участь у конкурсі «100 кращих товарів України», щорічно підтверджуючи статус лідера галузі та високу якість своєї продукції. Цьогоріч на престижному Всеукраїнському конкурсі було представлено п’ять асортиментних позицій чотирьох торгових марок Групи і всі вони завоювали найвищі нагороди конкурсу. Визнання впливового журі та звання переможця отримали:

  • твердий сир «Дитячий» ТМ «Славія»,
  • твердий сир «Парменталь"ТМ «Пирятинъ»,
  • «Велике молоко» ТМ «Яготинське»,
  • «Заквасочка» ТМ «Яготинське для дітей»,
  • сиркова паста з наповнювачем «Банан» ТМ «Яготинське для дітей».

Перемога у Всеукраїнському конкурсі якості продукції «100 кращих товарів України» — це престижне визнання досконалості вітчизняних підприємств, які прагнуть підвищити конкурентоспроможність власної продукції як на внутрішньому, так і на міжнародному споживчих ринках.

«100 кращих товарів України» є економічно та соціально важливим проектом у сфері виробництва та просування на ринок високоякісних товарів та послуг. На сьогодні це єдиний державний конкурс, що проходить під патронатом Президента та Кабінету Міністрів України, покликаний сприяти підвищенню споживчих властивостей та конкурентоспроможності вітчизняної продукції, впровадженню на підприємствах сучасних систем управління тощо. Конкурс проводиться в Україні вже 11-й рік поспіль, а з 2013 року він має гасло — «Обирай українське!».