3 травня 2011

ТМ «Яготинське» пропонує споживачам нові види розсільних сирів, виготовлені з натурального коров’ячого молока за найновітнішими технологіями. Любителям солоненького прийдеться до смаку традиційна «Бринза», а шанувальники м’якого збалансованого смаку оцінять сир «Любительський».

Сир "Бринза" жирністю 45% виготовляється з пастеризованого коров’ячого молока шляхом сквашування його закваскою чистих молочнокислих культур. Завдяки натуральному способу виробництва сир «Бринза» набуває незрівнянного вміру солоного кисломолочного смаку і запаху та пластичної консистенції.

Сир «Бринза» широко вживаний в українській кухні. Його кладуть у салати, піцу та на бутерброди, використовують як начинку для пирогів, додають до галушок, каш та картоплі. Особливо популярним цей сир є на Закарпатті, він є невід’ємним інгредієнтом багатьох традиційних страв, таких, наприклад, як банош, керезет та мачанка.

Сир «Любительський» виробляється з пастеризованого молока шляхом зсідання його молокозсідальним ферментним препаратом з використанням чистих культур молочнокислих бактерій. Отриманий сир має жирність 40%, м’який кисломолочний смак та ніжну консистенцію, що робить його ідеальною стравою для сніданку. Його збалансований приємний смак сподобається як дітям, так і дорослим, а висока поживна цінність надасть енергії для вдалого початку дня.

АТ «Молочний альянс» піклується про здоров’я споживачів і гарантує якість та натуральність своєї продукції без додавання рослинних жирів, антибіотиків, барвників та консервантів. Через відсутність шкідливих для здоров’я сполук, продукти ТМ «Яготинське» мають короткий термін реалізації й обов’язково мають зберігатись у холодильнику.