Вершкове масло «Яготинське» — це високоякісний продукт, який виготовляється за традиційними рецептами виключно з натуральних вершків, отриманих від сепарування незбираного молока без додавання рослинних жирів, антибіотиків, консервантів та штучних барвників. 

Вершкове масло ТМ «Яготинське» є еталоном бездоганної якості вершкового масла уже понад півстоліття. Яготинський маслозавод випускає вершкове масло найвищої якості з 1956 року. Бездоганну репутацію, любов і довіру споживачів цей молочний продукт завоював ще за радянських часів. 

Вершкове масло містить корисні жирні кислоти (в тому числі Омега-3 і Омега-6), які необхідні для нормального функціонування організму. Крім того, у вершковому маслі містяться вітамін А, вітамін D, вітамін Е і вітамін К, а також калій, йод і кальцій.

В продуктовій лінійці ТМ «Яготинське» випускається 4 види вершкового масла, що відрізняються між собою різним вмістом жиру і вологи відповідно. Так, масло Яготинське солодковершкове бутербродне містить найменшу частку жиру (69,2%) серед усього асортименту масел ТМ «Яготинське».

Читайте також:

Міфи та правда про вершкове масло

Все, що ви хотіли знати про продукцію ГК «Молочний Альянс» — відповідають власники і керівники

5 смачних сендвічів, від яких неможливо відірватися

Упаковка Фольга
Маса нетто 200 г
Строк та умови зберігання 75 діб за температури -18...-12°С
60 діб за температури -11...-6°С
35 діб за температури -5...0°С
Штрих-код 4823005202127
Розмір упаковки 10,0×7,5×2,9 см
Розмір ящика 38,6×6,6×20,6 см
Кількість у ящику 24 шт.

Аналогічні продукти