ТМ «Яготинське для дітей»

В кінці 2012 року, запускаючи новий бренд для найменших українців — «Яготинське для дітей», Група компаній «Молочний альянс» вирішила вивести на ринок дійсно еталонну торгову марку дитячого молочного харчування — якісну, корисну, зручну у використанні, орієнтовану на потреби малюків та їх батьків. З тих пір ми неухильно дотримуємося обраної стратегії, а споживачі віддячують нам довірою, що виражається у ринкових показниках. Так, за три роки ТМ «Яготинське для дітей» стала беззаперечним лідером у своїй категорії з ринковою часткою 40%.

Смачні та корисні молочні продукти для малят віком від 6 місяців до 3-х років ТМ «Яготинське для дітей» виробляються на новому, унікальному та єдиному в Україні окремо побудованому спеціалізованому заводі дитячого молочного харчування, розташованому в екологічно чистій зоні Київської області — смт. Згурівка поблизу Згурівського дендропарку. Завод оснащено сучасним обладнанням закритого циклу від світових виробників, яке виключає прямий контакт людських рук з продукцією під час її виробництва.

Для виробництва молочної продукції ТМ «Яготинське для дітей» використовується лише натуральне фермерське молоко найвищої якості й натуральні фруктові, овочеві та ягідні наповнювачі. Технологічний процес виготовлення продукції ТМ «Яготинське для дітей» виключає додавання будь-яких консервантів, синтетичних барвників, антибіотиків та інших шкідливих харчових добавок, а також цукру. Продукти з наповнювачами ТМ «Яготинське для дітей» містять в якості підсолоджувача лише натуральну фруктозу. І звісно ж, при прийомі на завод вся сировина проходить суворий багатоступеневий контроль якості. Кожна партія готової продукції також підлягає контролю на підприємстві.

Керуючись потребами споживачів та задля збереження всіх корисних і смакових якостей продукту ТМ «Яготинське для дітей», ми обрали найкращу упаковку — скляну пляшку, яка не взаємодіє зі вмістом, адже мами всього світу вважають скляну тару найкращою для пакування молочних продуктів для дітей до 1 року (дані компанії Masmi). Крім того, задля зручності батьків, кожна пляшечка має кришку багаторазового використання, яка щільно закручується і дозволяє безпечно зберігати продукт в холодильнику.

Перейти на сайт бренду

Рекламні ролики:

Яготинське для дітей
Молочні каші