Твердий сир «Дитячий» від ТМ «Пирятин» створено за унікальною рецептурою спеціально для харчування дітей віком від 3-х років. Він виробляється з особливою турботою та любов’ю з натурального коров’ячого молока найвищої якості та адаптований до потреб організму, що швидко росте, а також до дитячих смаків. Даний продукт є менш жирним і містить менше солі в порівнянні з класичними рецептурами твердих сирів. Натуральний твердий сир «Дитячий» від ТМ «Пирятин» містить багато кальцію в оптимальному поєднанні з фосфором та білками, а також вітаміни, А, В, Е, РР.

Важливо, що вміст молочного жиру в сирі в 10 разів більше, ніж у молоці. За вмістом білків, необхідних дитячому організму для росту, сир стоїть вище, ніж м’ясо чи яйця. Більше того, білки з сиру засвоюються організмом набагато краще, ніж рослинні, тож користь від споживання якісного сиру важко переоцінити.

Твердий сир «Дитячий», як і вся продукція ТМ «Пирятин», є натуральною та корисною, виготовляється з коров’ячого молока без додавання шкідливих для здоров’я сполук — рослинних жирів, антибіотиків і консервантів.

Читайте також:

Чим годувати дитину у віці від трьох років — загальні рекомендації 

Від 6 місяців і старше — які молочні продукти варто давати у вигляді прикорму маленьким дітям

Меню для ласунів — 8 солодких десертів, корисних для здоров'я

Упаковка Плівка
Форма Брусок
Маса нетто 2,50–3 кг
Строк та умови зберігання 8 місяців за температури -4...0°С
6 місяців за температури 0...+6°С
Штрих-код 94820006533390
Розмір упаковки 14,0×14,0×11,5 см
Розмір ящика 56,8×28,8×15,0 см
Кількість у ящику 6 шт.
Маса ящика нетто 20,0–24,0 кг
Маса ящика брутто 20,46–24,46 кг