Івано-Франківська обл., Городенківський район, м. Городенка, вул. Височана 2
Відомості про підприємство

Після входження до складу Групи, на підприємстві зроблено великий крок вперед в плані реконструкції діючих виробничих об’єктів, таких як сирний цех, приймально-апаратне відділення, проведено монтаж централізованої мийки обладнання, збудовано нову камеру для зберігання готової продукції місткістю 120 т, побудовано складське приміщення для зберігання тари і матеріалів загальною площею 600 м2.

За роки існування Городенківського сирзаводу в його арсеналі назбиралось значне число відзнак та нагород, що зайвий раз підтверджує якість продукції.  Завод неодноразово називали кращим на обласних ярмарках і міжнародних виставках.

Спеціалістами Городенківського сирзаводу розроблено нові види продукції на основі незбираного молока без використання консервантів. Наразі на підприємстві відбувається зміна асортиментної лінійки і переорієнтація на збільшення випуску цільномолочної продукції. Постійні інновації та багаті молочні традиції — ось що робить ТМ «Здорово!» синонімом непідробної вітчизняної добротності.

 • 2015
  У 2015 році ПАТ «Городенківський сирзавод» пройшов сертифікацію відповідності системи управління безпечністю харчових продуктів вимогам міжнародного стандарту ISO 22000:2007.
 • 2007
  Реконструкція та технічне переоснащення підприємства у 2007–2008 роках дали змогу Городенківському сирзаводу збільшити обсяги виробництва і стати впливовим гравцем на вітчизняному ринку молочної продукції.
 • 2005
  Із березня 2005 року Городенківський сирзавод входить під централізоване управління фінансами, закупками, логістикою та продажами Групи компаній «Молочний альянс», ставши його частиною.
 • 1994
  Городенківський сирзавод спеціалізується на виготовленні молочної продукції починаючи з 1944 року.
Нагороди:
 1. Почесна грамота Національної Асоціації Молочників України «Укрмолпром» за досягнення високих виробничих показників, вагомий внесок у розвиток вітчизняного виробництва якісних сирів, високий професіоналізм до Дня працівників харчової промисловості. 2009 р.
 2. Диплом учасника Міжнародного Форуму Продовольчої Індустрії і Торгівлі, Укрм’ясомолпром. 2008 р.
 3. Диплом учасника Загальнодержавної виставкової акції «Барвиста Україна». 2007 р.
 4. Диплом учасника національної спеціалізованої виставки «Продовольчий ринок України — 2000». 2000 р.